Moje referencie

(pozn. ďalšie referencie na vyžiadanie na osobnom stretnutí)

Nie som síce fotografický odborník, ale z môjho pohľadu úplne top. Vďaka za ochotu a trpezlivosť. Veľmi dobre sa nám spolupracovalo.
Peter
April 05, 2018
Ahoj Janko, ďakujeme za pekné fotečky a určite Ťa odporučime aj iným 🙂
Katka a Maroš
May 19, 2018
Fotenie prebehlo v poriadku. Pán fotograf bol ochotný prísť k nám fakt na poslednú chvíľu, keďže pôvodný fotograf nám fotenie zrušil tesne pred svadbou. Aj s výsledkom sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme. S pozdravom, Silvia.
Silvia a Martin
June 30, 2018
Chcem ti aj s manželkou poďakovať za super fotky. Obzvlášť by som ti chcel poďakovať za stopercentnú dochvíľnosť a rýchle dodanie. Zanedbateľné detaily neriešim, celkovo som veľmi spokojný, určite ťa odporúčame. Sme radi, že sme ťa spoznali a prajeme veľa úspechov.
Martina a Peter
July 07, 2018
Aj keď sme nemali kameramana, len fotografa, nakoniec sme aj radi, lebo na fotkách je všetko, čo treba. Fotograf vyhovel našim predstavám aj o fotkách, aj prístupom, kvalitou, atď. Keby sme sa mali znovu rozhodnúť, tiež určite ideme do toho. Paťo.
Ľubka a Patrik
September 15, 2018
Všetko bez problémov...
Michaela a Jaro
May 26, 2019
Ešte raz vám chceme veľmi pekne poďakovať, fotky a krabička sú nádherné 🙂
Žaneta a Peťo
August 24, 2019
Janko, ďakujeme krásne. Spravil si nám prenádherné fotky. Sme Ti vďační.
Marieta a Dávid
August 29, 2019
Veľmi dobrý výber fotografa. Super spolupráca, flexibilný fotograf, nebol problém sa dohodnúť na hocičom. Plne sa nám venoval celý svadobný deň od príprav až po neskorú rannú zábavu. Portréty sme fotili na druhý deň, bol ochotný ísť kamkoľvek s nami. Veľmi dobré rady nám dal ohľadom fotenia a je veľmi kreatívny. S fotkami sme nadmieru spokojní, krásne fotky. Odporúčam všetkým a pri ďalšej príležitosti sa určite ozveme.
Simka a Jožko
September 21, 2019

Pre pridanie referencie budete vyzvaní automaticky e-mailom (ak ste nejaký uviedli) po odovzdaní diela.
V prípade záujmu ma môžete ohodnotiť aj pridaním recenzie do spoločnosti Google kliknutím na tento odkaz.
Za všetky hodnotenia vopred ďakujem.