Povedali o mne..

preloader-image

Lívia a Šimon

S fotkami sme veľmi spokojní. Janko ochotne vyhovel našim predstavám o miestach, kompozíciách aj následných úpravách fotografií. Komunikácia bola veľmi promptná. Čo musíme pochváliť je, že sa mu veľakrát podarilo zachytiť momenty plné emócií. Oproti iným fotografom, chválime aj čas zaslania fotiek (1 mesiac). Fotografie nám boli sprístupnene aj prostredníctvom online galérie a zároveň nám fotografie v plnej kvalite osobne doniesol vo veľmi peknom prevedení na USB. S potešením môžeme povedať, že vyhovel všetkým našim požiadavkám.

Dominika a Robo

Od prvého stretnutia neľutujeme. Výborný ľudský a profesionálny prístup. Skvelé nápady na fotografie, upravené podľa nášho gusta a rýchlo vyhotovené. Môžeme každému odporúčať.

svadobné fotenie v kaštieli

Daniela a Milan

Fotograf Janko nám fotil svatbu. Byli jsme velmi spokojeni. Spolupráce s Jankem byla velmi dobrá, byl velmi ochotný, milý a získali jsme pěkné ostré fotografie.

Gabika a Števo

Úžasné fotky.. sme maximálne spokojní… fotograf veľmi ochotný, milý a pohodový.. ďakujeme, že ste boli súčastou nášho dňa.. G+Š..:)

Svadba Košice

Katka a Maroš

Ahoj Janko, ďakujeme za pekné fotečky a určite Ťa odporučime aj iným :)

Svadba

Marieta a Dávid

Janko, ďakujeme krásne. Spravil si nám prenádherné fotky. Sme Ti vďační.

Svadba Košice

Simka a Jožko

Veľmi dobrý výber fotografa, super spolupráca. Plne sa nám venoval od príprav až po rannú zábavu. Veľmi dobré rady nám dal ohľadom fotenia a je veľmi kreatívny. S fotkami sme nadmieru spokojní, odporúčam všetkým.

Svadba Košice

Lydka a Robo

Za nás maximálna spokojnosť, dobrá komunikácia a ústretovosť, krásne fotky odovzdané v milej personalizovanej krabičke. Určite odporúčame :)