FotoKošice - fotograf

Svadobný fotograf Košice a východné Slovensko

Fotograf

Ahojte priatelia !

Volám sa Ján, ale volajú ma aj Janko, Janči…a pochádzam z malebného mestečka Košice, kde aj žijem, avšak Slovensko, ako krajinka malá, nám dáva možnosti stretnúť sa a fotiť prakticky kdekoľvek, všetko je vecou dohody. Ak náhodou práve niečo nefotím, tak sa zvyknem aj s manželkou potulovať niekde po slovenskej prírode, ktorá je mimochodom veľmi krásna. Čo ma priviedlo k fotografovaniu ? Nuž, táto cesta sa začala ešte kedysi veľmi dávno, ale neberte to, prosím, úplne doslova, až tak starý nie som :) O fotografovanie sa zaujímam v podstate od detstva. Už ako malý som po byte pobehoval s fotoaparátom na krku a cvakal všetko naokolo. Iba tak, bez filmu. Nevedel som, prečo to vlastne robím, ale bavilo ma to. K vážnejšiemu foteniu som sa ale dostal až po strednej škole, kedy som si za prvé ťažko zarobené peniaze kúpil fotoaparát. Teda, nie žeby ten predtým nebol ozajstný, ale vlastný je predsa len vlastný.

Už vtedy som vedel, že sa jedného dňa chcem venovať fotografovaniu aj na profesionálnejšej úrovni. Pravda, cesta je to dlhá. Za takmer 20 rokov som nazbieral množstvo fotografických skúseností naprieč rôznymi fotografickými štýlmi. Všetky tieto skúsenosti sa napokon postupne pretavili do jednej krásnej a úplne magickej veci, akou je svadba. Svadba je niečo neskutočné, svadba je niečo krásne, svadba je spojenie dvoch osudov v jeden. Nezabudnuteľné chvíle, ktoré chcem prežívať spolu s vami. To sa mi úspešne darí už niekoľko rokov. Váš príbeh sa svadobným dňom začína, ale zďaleka nie končí. Zachytávam tie najkrajšie momenty života na fotografiu tak, aby ste ich mohli s hrdosťou a láskou ukázať aj ďalším generáciám.
„Čo mám na fotografii najradšej je, že zachytáva moment, ktorý je navždy preč a už nikdy sa nezopakuje“.

 

Karl Lagerfeld


Môj štýl je jednoznačný. Jednoduchý, čistý, tradičný a prirodzený. Žiadne rozjarené, usmievavé, ani pochmúrne filtre, ktoré budú o pár rokov out. Tradičná a prirodzená fotografia je u mňa na mieste číslo jedna. Preto do svadobného dňa zasahujem čo najmenej a snažím sa, aby váš svadobný príbeh tvorili vy, nie ja. Dosiahnuť prirodzenosť však vôbec nie je jednoduchá úloha. Hlavným kľúčom k prirodzenosti je vzťah medzi fotografom a fotografovaným. Preto si zakladám na tom, aby bol náš vzájomný vzťah korektný a priateľský. Iba tak dosiahneme pohodovú náladu a prirodzené úsmevy. Napíšte mi a presvedčte sa.

Mail:
Fb: facebook.com/fotokosice
Tel: 0949 632 430

Fotky sú pekné a je ich aj dosť. Páčia sa nám, pekne si sa s tým pohral, vďaka.
Denisa a Peter
Janči, ďakujem za úžasné fotky a najbližšie keď budem v Košiciach, prídem Ťa pozrieť.
Martina a Peťo
Ahoj Janko, ďakujeme za pekné fotečky a určite Ťa odporučime aj iným :)
Katka a Maroš
Ešte raz vám chceme veľmi pekne poďakovať, fotky a krabička sú nádherné :)
Žaneta a Peťo
Aj keď sme nemali kameramana, len fotografa, nakoniec sme aj radi, lebo na fotkách je všetko, čo treba. Fotograf vyhovel našim predstavám aj o fotkách, aj prístupom, kvalitou, atď. Keby sme sa mali znovu rozhodnúť, tiež určite ideme do toho. Paťo.
Ľubka a Patrik
Fotenie prebehlo v poriadku. Pán fotograf bol ochotný prísť k nám fakt na poslednú chvíľu, keďže pôvodný fotograf nám fotenie zrušil tesne pred svadbou. Aj s výsledkom sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme. S pozdravom, Silvia.
Silvia a Martin
Chcem ti aj s manželkou poďakovať za super fotky. Obzvlášť by som ti chcel poďakovať za stopercentnú dochvíľnosť a rýchle dodanie. Zanedbateľné detaily neriešim, celkovo som veľmi spokojný, určite ťa odporúčame. Sme radi, že sme ťa spoznali a prajeme veľa úspechov.
Martina a Peter
Za nás maximálna spokojnosť, dobrá komunikácia a ústretovosť, krásne fotky odovzdané v milej personalizovanej krabičke. Určite odporúčame :)
Lydka a Robo
Veľmi dobrý výber fotografa. Super spolupráca, flexibilný fotograf, nebol problém sa dohodnúť na hocičom. Plne sa nám venoval celý svadobný deň od príprav až po neskorú rannú zábavu. Portréty sme fotili na druhý deň, bol ochotný ísť kamkoľvek s nami. Veľmi dobré rady nám dal ohľadom fotenia a je veľmi kreatívny. S fotkami sme nadmieru spokojní, krásne fotky. Odporúčam všetkým a pri ďalšej príležitosti sa určite ozveme.
Simka a Jožko
Janko, ďakujeme krásne. Spravil si nám prenádherné fotky. Sme Ti vďační.
Marieta a DávidČlen celosvetového združenia svadobných fotografov