FotoKošice - fotograf

Svadobný fotograf Košice a východné Slovensko

Fotograf

Ahojte priatelia !

Volám sa Ján, ale volajú ma aj Janko, Janči…a pochádzam z malebného mestečka Košice, kde aj žijem, avšak Slovensko, ako krajinka malá, nám dáva možnosti stretnúť sa a fotiť prakticky kdekoľvek, všetko je vecou dohody. Fotografovaniu sa venujem takmer 20 rokov a počas tejto doby som nazbieral množstvo skúseností naprieč rôznymi fotografickými štýlmi.

Pri fotení svadieb mám najradšej čisté, tradičné a prirodzené podanie farieb. Žiadne rozjarené ani pochmúrne farebné úpravy, ktoré sú dnes možno v trende, no o pár rokov budú out. Tradičná a prirodzená fotografia si zachová svoju tvár stále, bez ohľadu na to, po akom čase sa k svojim fotografiám vrátite, aby ste ich pripomenuli sebe, prípadne s hrdosťou ukázali svojim deťom. Svadobný deň fotím prevažne reportážnym štýlom, preto do priebehu udalostí zasahujem čo najmenej a snažím sa, aby váš svadobný príbeh tvorili vy, nie ja. Zakladám si na tom, aby bol náš vzájomný vzťah korektný a priateľský. Iba tak dosiahneme pohodovú náladu a prirodzené úsmevy. Napíšte mi a presvedčte sa.


„Čo mám na fotografii najradšej je, že zachytáva moment, ktorý je navždy preč a už nikdy sa nezopakuje“.

 

Karl LagerfeldMail:
Fb: facebook.com/fotokosice
Tel: 0949 632 430Člen celosvetového združenia svadobných fotografov


Ešte raz vám chceme veľmi pekne poďakovať, fotky a krabička sú nádherné :)
Žaneta a Peťo
Fotky sú pekné a je ich aj dosť. Páčia sa nám, pekne si sa s tým pohral, vďaka.
Denisa a Peter
Janko, ďakujeme krásne. Spravil si nám prenádherné fotky. Sme Ti vďační.
Marieta a Dávid
Fotenie prebehlo v poriadku. Pán fotograf bol ochotný prísť k nám fakt na poslednú chvíľu, keďže pôvodný fotograf nám fotenie zrušil tesne pred svadbou. Aj s výsledkom sme veľmi spokojní. Ešte raz ďakujeme. S pozdravom, Silvia.
Silvia a Martin
Aj keď sme nemali kameramana, len fotografa, nakoniec sme aj radi, lebo na fotkách je všetko, čo treba. Fotograf vyhovel našim predstavám aj o fotkách, aj prístupom, kvalitou, atď. Keby sme sa mali znovu rozhodnúť, tiež určite ideme do toho. Paťo.
Ľubka a Patrik
Ahoj Janko, ďakujeme za pekné fotečky a určite Ťa odporučime aj iným :)
Katka a Maroš
Janči, ďakujem za úžasné fotky a najbližšie keď budem v Košiciach, prídem Ťa pozrieť.
Martina a Peťo
Veľmi dobrý výber fotografa. Super spolupráca, flexibilný fotograf, nebol problém sa dohodnúť na hocičom. Plne sa nám venoval celý svadobný deň od príprav až po neskorú rannú zábavu. Portréty sme fotili na druhý deň, bol ochotný ísť kamkoľvek s nami. Veľmi dobré rady nám dal ohľadom fotenia a je veľmi kreatívny. S fotkami sme nadmieru spokojní, krásne fotky. Odporúčam všetkým a pri ďalšej príležitosti sa určite ozveme.
Simka a Jožko
Chcem ti aj s manželkou poďakovať za super fotky. Obzvlášť by som ti chcel poďakovať za stopercentnú dochvíľnosť a rýchle dodanie. Zanedbateľné detaily neriešim, celkovo som veľmi spokojný, určite ťa odporúčame. Sme radi, že sme ťa spoznali a prajeme veľa úspechov.
Martina a Peter
Za nás maximálna spokojnosť, dobrá komunikácia a ústretovosť, krásne fotky odovzdané v milej personalizovanej krabičke. Určite odporúčame :)
Lydka a Robo