Povedali o mne..

preloader-image
svadobné fotenie stodola Zlatník

Ivka a Paťo

Ďakujeme Janko za svadobné fotky. Sú nádherné, ďakujeme za zachytenie našich najkrajších chvíľ. Neviem ich prestať pozerať:) Takisto Tvoj prístup v daný deň aj potom bol skvelý a cítili sme sa aj vďaka tomu počas náhšho dňa príjemne. Určite odporúčame takého šikovného fotografa. Rýchle dodanie a veľmi pekne zabalené.

fotenie v záhrade

Miška a Juraj

Ďakujeme veľmi pekne Jankovi, za zvečnenie nášho svadobného dňa. Janko mal profesionálny prístup od prvého stretnutia, ďakujeme mu veľmi pekne za trpezlivosť a rýchle dodanie fotografií v krásnej krabičke. Určite môžeme len odporúčiť a dávame palec hore.

park Barca svadobné fotenie

Vierka a Mišo

Janči bol súčasťou nášho svadobného dňa a určite môžeme len odporúčať :) Jeho profesionálny prístup, komunikácia, krásne prirodzené upravené fotografie, z ktorých cítiť emóciu a rýchle dodanie, sa postarali o celkovo perfektný dojem a zabezpečenie krásnych fotografických spomienok na celý život.

svadba park Trebišov

Monika a Edo

Ďakujeme za krásne fotky v nádhernom dizajnovom obale, skvelý prístup, ochotu a super komunikáciu pred, počas aj po svadbe. Sme radi, že si bol súčasťou nášho svadobného dňa. Odporúčam.

Ivanna a Ľuboš

S fotografom už od začiatku prebiehala komunikácia veľmi ľahko. Dohodli sme sa na prevedení fotografovania svadby pričom ochotne pomohol s výberom lokality. Samotné fotenie v deň svadby bolo takisto perfektné. Bolo vidieť, že má prehľad, ako a kde v danej lokalite fotiť. Výsledné fotky sa nám obom veľmi páčia a určite môžem Jána len a len odporučiť. Určite každý pozerá aj na finančnú stránku a tu môžem len povedať, že veľa muziky za rozumnú cenu.

Janka a Maroš

Fotografa Janka odporúčame na 100%. Profesionálny, precízny a priateľský prístup, a hlavne naozaj vydarené a krásne fotky zo svadby! Dostali sme ich v peknom balení na USB aj link na online galériu pre známych :) Vyšiel nám vo všetkom v ústrety, aj v potrétovom fotení po svadbe, aj pár fotiek so synom. Komunikácia super. So všetkým sme boli veľmi spokojní a aj touto cestou mu ďakujeme :)

Andrea a Adam

Pán fotograf je veľmi milý a snažil sa nám vo všetkom vyhovieť. Veľa našich nápadov uskutočnil aj napriek tomu, že to bola pre neho práca navyše. Na svadbe bol nenápadný a pritom stihol krásne zaznamenať množstvo špeci momentov, čo si vážime, keďže sme boli bez kameramana, takto to máme na podarených fotkách. Fotky sme dostali v krásnom pamätnom obale.

Zuzka a Vincent

Jana sme si vybrali na svadobné fotenie a sme neuveriteľne radi, že sme sa tak rozhodli. Od začiatku super komunikácia, ochota nafotiť nás podľa našich požiadaviek tak, aby výsledok bol čo najprirodzenejší, milý prístup a perfektné momentky, vďaka ktorým máme krásne spomienky na celý náš svadobný deň. Vytvoril nám krásne zábery, za čo ďakujeme. ❤