Povedali o mne..

preloader-image
Svadobný fotograf

Denisa a Peter

Fotky sú pekné a je ich aj dosť. Páčia sa nám, pekne si sa s tým pohral, vďaka.

Fotenie svadby

Martina a Peťo

Ďakujeme za nádherne fotky, ľudsky a profesionálny prístup, ochotu a super komunikáciu pred svadbou, počas ale aj po svadbe. Môžeme vrelo odporúčať Peťo a Maťka :)

svadba

Nicoleta a Juraj

Ďakujeme za nádherné fotky a peknú krabičku :)

svadba

Monika a Marek

Ahoj Janči. Ďakujeme Ti za fotografie, sú naozaj veľmi milé.

Nikola a Alexander

Vďaka tomuto fotografovi sú naše svadobné fotky neskutočne úžasné, krásne.❤️ ĎAKUJEME ? Maximálna spokojnosť, rýchle dodanie (za 19 dní od svadby v čase korony), nádherné balenie…no úžas.

svadba kristína a martin

Kristína a Martin

Unikátne zábery, z ktorých vnímať emócie, slzy, radosť, smiech. Prostredie, ktoré pod trénovaným fotografovým okom priam ožije a rozšantí sa. Nenápadnosť, s akou je snímka vytvorená, kde sa stráca silenosť. Vynikajúce zachytenie situačnej komiky. Výborné…. Bravúrne…. Čarovné… Fotografie, ktoré nám pripomenú svadobný deň v tom správnom svetle. Ďakujeme.

Svadobné fotenie

Katka a Lukáš

Maximálna spokojnosť s prácou, prístupom k ľuďom, oceňujem tvorivosť a prístup k praci. Odporúčam všetkým, ktorí chcú mať krásme fotky z akéhokoľvek výnimočného dňa. Katka & Lukáš.

Svadobné portrétne fotenie

Nikola a Boris

Veľmi pekne ďakujeme za fotky, sú krásne rovnako aj balenie, v ktorom boli..videoklip nás milo prekvapil… celkovo sme veľmi spokojní aj so spoluprácou, žiaden stres, proste príjemná atmosféra. Nika a Boris.