umelecké fotenie

Rodinné fotenie v prírode

Portrétne fotenie v prírode je vhodné ako pre páry, tak pre rodiny s deťmi, ako aj pre jednotlivcov, ktorí túžia po kvalitnej fotografii. Dodané fotografie sú profesionálne graficky upravené. Fotenie prebieha vo Vami vybranej, alebo dohodnutej lokalite.

Informácie k foteniu

Exteriérové fotenie je ideálne najmä v teplejších mesiacoch, kedy je vonku príjemnejšie počasie, ale aj príroda je živšia a farebnejšia a nepôsobí mdlo. Fotografie sú ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry, či jednotlivcov, ktorí hľadajú profesionálnu kvalitu. Všetky dodané fotografie sú graficky upravené a retušované.

Termín je nutné si vopred dohodnúť. Uprednostňujem termíny mimo víkendov, keďže víkendy mám vyhradené pre svadby. V prípade nepriaznivého počasia sa dohodne náhradný termín. Miesto na fotenie si vyberáte Vy. Ak žiadne nemáte, rád niečo vymyslím. Ponuka platí v rámci Košíc a blízkeho okolia. V prípade nutnosti cestovania po dohode. Pre ženy sa odporúča jemný makeup. Fotografie sú dodané vo forme online galérie, prípadne po dohode ako fotokniha, kalendár a podobne. Fotenie nie je možné využiť ako náhradu za svadobné fotenie.