Šaty, kam až oko dovidí…

Milé nevesty, dnes tu mám niečo pre vás. Áno, aj pre Teba, čo to teraz čítaš. Nie len teoreticky, ale aj prakticky. Už pred časom som sa v jednom z článkov na mojom blogu zamýšľal nad tým, ktorí svadobní dodávatelia by mali byť v pomyselnom rebríčku dôležitosti na prvých priečkach. A čuduj sa svete, jedným z takýchto dodávateľov je neodškriepiteľne aj svadobný salón. Lebo, hoci proti gustu žiaden dišputát, ale že nepôjdeš na svadbu v teplákoch:) Každá nevesta predsa už od mala sníva o tom, že raz bude princeznou.

Ako svadobný fotograf môžem povedať, že jedným z faktorov, ktorý ovplyvňuje výsledok svadobného fotenia, je samotné oblečenie. Správne zvolený štýl, kombinácie farieb a prípadne doplnky môžu mať veľký vplyv na celkový dojem fotografií. Na celkovej estetike samozrejme pridáva aj prostredie fotenia, rovnako ako pózy a výrazy páru, ale dobre oblečený svadobný pár je prvým krokom k tomu, aby vaše fotografie vyzerali „ako z katalógu“.

Preto práve výber správneho svadobného salónu patrí k dôležitým krokom pri príprave svadobného dňa. Pretože iba profesionálny svadobný salón vie poskytnúť všetky potrebné služby na jednom mieste a zabezpečí, aby všetko bolo v dokonalom poriadku. A vieš o tom, že v Košiciach máme ten najväčší na Slovensku ? Naozaj, čestné pionierske.

Poznáš ten výrok, že čas je to najcennejšie, čo v živote máme ? A že čím som starší, tým mám viac rokov ?:) Srandujem. Chcel som povedať, že čím som starší, tým viac chápem význam tejto myšlienky. Pretože každú jednu ušetrenú minútu v živote viete venovať sebe, svojej rodine a svojim blízkym. Prečo ho teda zbytočne márniť ? Prečo sú veľké obchodné centrá tak obľúbené ? Z jednoduchého dôvodu – dávajú možnosť vybaviť všetko pod jednou strechou. A zvyšný čas investovať do niečoho zmysluplnejšieho. Kam smerujem ? K Tvojej svadbe. Svadobný salón MONI Ti ponúka niečo podobné.

Už nemusíš mesiace tráviť na e-shopoch, či chodiť od predajne k predajni, aby si konečne našla šaty, ktoré Ti sadnú a ktoré sa Ti páčia. Tu nájdeš všetko, čo potrebuješ pod jednou strechou. Na ploche 1200m² nájdeš takmer 700 kusov svadobných šiat, z ktorých si môžeš vyberať. Či už si vysoká, nízka, úzka, alebo široká (dobre, tak aj bystrozraká), určite si vyberieš. Pretože najväčší môže byť len jeden. A tým je salón MONI na Južnej Triede v Košiciach. Šaty od značiek Amélie Bridal, Bianco Evento, Katy Corso, White One, Ladybird Liberty či St. Patrick čakajú, až si ich vyskúšaš. Pohodlne a bez stresu. Zarezervuješ si presný termín z pohodlia domova, prídeš, urobia Ti kávu a ujme sa Ťa skúsený stylista, s ktorým si prekonzultujete Tvoje predstavy o šatách, v akom štýle bude svadba, a na základe toho spolu vyberiete tie najideálnejšie šaty. A ak Ti náhodou vysnívané šaty nesadnú, upravia Ti ich presne na mieru vo vlastnej krajčírskej dielni. Pohodlne a bez stresu. A ušetrený čas radšej venujte spoločným zážitkom s partnerom. Jednoduché ? Už nemusíš mesiace čakať na zhotovenie svojho modelu. 700 kusov šiat a 1200m². Na kúpu, aj na prenájom. Od lacnejších, až po tie najluxusnejšie. Nedovidíš na koniec:) Určite dojdi, najlepšie aj s družičkami.

Prečo s družičkami ? Pretože tu oblečú aj ich. MONI nie je iba svadobný salón. V ponuke sú aj spoločenské šaty od renomovaných výrobcov, či už pre družičky, ktoré budú žiariť po tvojom boku, alebo na plesy, či oslavy. Určite si nenechaj si újsť aj ponuku business a voľnočasovej módy pre dámy, a dokonca aj rozkošné šaty pre malé princezné. Z viac ako 300 večerných a spoločenských šiat si určite každá vyberie tie svoje. Profesionálne vyškolený personál vo všetkom pomôže a poradí.

Aby sa Ti nestalo, že tu niečo trčí, tam niečo visí. Preto je výber profesionálneho svadobného salónu dôležitý. Pretože iba profesionálny personál Ti poskytne odborné poradenstvo, pomôže vybrať šaty, doplnky a zabezpečí, aby všetko bolo presne tak, ako si to vysnívaš. Majú skúsenosti s obliekaním neviest a presne vedia, čo najlepšie funguje. Tu sa ti nestane, že budeš mať na chrbte hrb, lebo Ti šaty nesedia :)

A čo bude zatiaľ robiť ON ? Nie, nebude sedieť doma pred telkou. A dokonca Ťa ani nemusí čakať na susednej benzínke. Pretože všetko, čo potrebuje, je rovno vo vedľajšej miestnosti. Pánsky oddiel v MONO je špecializovaný svet módy pre tých, ktorí hľadajú štýlový a kvalitný oblek. V ponuke je viac ako 1000 oblekov v rôznych strihoch, farbách a štruktúrach od 14 renomovaných výrobcov. Samozrejmosťou je opäť vlastná krajčírska dielňa a úpravy na mieru pre dokonalý vzhľad pravého gentlemana. V jeden deň sa oblečiete obaja.

Tak sadaj do auta a utekaj do najväčšieho svadobného salónu na Slovensku, na Južnú triedu 117. Zaparkuješ zadarmo a zabiješ dve muchy jednou ranou. Stres prenechaj iným a nebuď labuť, nakupuj v MONI.


Späť na blog